Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
Lajme

Votoni
Pėr cilėn list kėshilltarėsh dot tė votoni?
BESA - Fadil Emini bartės liste
Aleansa pėr Shqiptarėt - Genc Selmani bartės liste
BDI - Aqif Mehdiu bartės liste

Lajmet e reja
Afat i ri pėr autostradėn Kėrēovė-Ohėr, janė konfirmuar obligimet pėr Milladinovcė-Shtip
Afat i ri pėr autostradėn Kėrēovė-Ohėr, janė konfirmuar obligimet pėr Milladinovcė-ShtipMe aneks marrėveshje pėr ndėrtimin e autostradės Milladinovcė – Shtip krahas qė vazhdohet afati pėr pėrfundimin e punėve deri mė 30 shtator tė vitit tė ardhshėm, rregullohet edhe ēėshtje pėr mospagesė deri nė afatin e caktuar tė kėrkesave mes Ndėrmarrjes Publike pėr Rrugėt Sht...
Tė hėnėn fillon fushata zgjedhore nė Maqedoni
Tė hėnėn fillon fushata zgjedhore nė MaqedoniMė 25 shtator fillon fushata zgjedhore pėr zgjedhjet lokale nė Maqedoni.
Gjithsej 19 parti kanė dorėzuar listat e kandidatėve pėr kryetarė komune dhe kėshilltarė.
Mė 24 shtator Komisioni Shtetėror Zgjedhor (KSHZ) mbyll listėn zgjedhore tė votuesve dhe materialet zg...
Gafurr Adili bėhet me pasaportė tė Maqedonisė !
Gafurr Adili bėhet me pasaportė tė Maqedonisė !Veprimtari i njohur i ēėshtjes kombėtare, Gafurr Adili ka aplikuar sot pėr marrjen e pasaportės sė Maqedonisė. Aplikimin e ka bėrė nė policinė e Kėr;ovės, kurse pasaportėn pritet ta marrė sė shpejti, shkruan Gazeta Lajm. Ai pas 33 viteve ekzil dje shkeli tokėn e vendlindjes sė tij...
Kėrēovari qė ėshtė polici i dalluar nė Amerikė
Kėrēovari qė ėshtė polici i dalluar nė AmerikėKadri Limani nga Kėrēova ėshtė njė nga policėt e respektuar nė policinė amerikane. Ai vonė shkoi nė SHBA, edhe ate nė vitin 2009 pasi qė ka pėrfunduar fakultetin e kriminalistikės nė Universitetin FON nė Shkup.Pas lidhjeve tė tij familjare me pjesėn tjetėr tė familjes qė ishte nė SHBA, Kadriu nė mungesė tė ...
Ahmeti: Nė Kėrēovė, Saraj dhe nė shumė komuna fitojmė qė nė rrethin e parė
Ahmeti: Nė Kėrēovė, Saraj dhe nė shumė komuna fitojmė qė nė rrethin e parėKėrēovėn, nė zgjedhjet e 15 tetorit, do ta fitojmė qė nė rrethin e parė, ashtu sikurse do tė fitojmė nė rreth tė parė edhe nė Saraj dhe nė plot komuna tjera.Kėshtu ka thėnė kryetari i BDI-sė, Ali Ahmeti, nė emisionin “Rruga e drejtė” nė Alsat-M, ndėrsa ėshtė shprehur i bindur se ...
Arrestohet Igor Jug, huligani qė pėrgjaku Zaevin dhe Selėn
Arrestohet Igor Jug, huligani qė pėrgjaku Zaevin dhe SelėnMPB mėngjesin e sotėm ka lokalizuar vendndodhjen e Igor Jug nga Kumanova, i dyshuar pėr pjesėmarrje nė zhvillimet e 27 prillit. Jo zyrtarisht mėsohet se i njėjti ėshtė arrestuar. Igor Jug dyshohet qė mė 27 prill nė zhvillimet e pėrgjakshme nė Kuvend, ka marrė pjesė nė turmėn qė kryen vepėr ...
Taravari nxjerr njė detaj qė mund ta fundosė Zijadin Selėn, ja pėr ēka bėhet fjalė! (Foto)
Taravari nxjerr njė detaj qė mund ta fundosė Zijadin Selėn, ja pėr ēka bėhet fjalė! (Foto)Ministri i shėndetėsisė, Arben Taravari, njėherit kandidat pėr kryetar nė komunėn e Gostivarit, ka thumbuar rivalin e tij Nevzat Bejtėn, duke e akuzuar se nuk ka punuar sa duhet.
Taravari ka publikuar nė facebook rang-listėn qė tregon investimet kapitale nėpėr komuna. N...
Gafurr Adili pas 33 viteve vjen nė Maqedoni
Gafurr Adili pas 33 viteve vjen nė MaqedoniVeprimtari i njohur i ēėshtjes kombėtare, Gafurr Adili nesėr vjen nė vendlindjen e tij nė Kėrēovė, mėson INA.Ai pas 33 viteve rikthehet nė vendlindjen e tij nė Serbicė tė Kėrēovės, aty ku jeton familja e tij.Adili nga viti 1984 u arratis pėr nė Zvicėr, pasi qė nė gjah i ishte vėnė UDB-ja dhe m...
Kėrēovėn po bėhet Bastion i Aleancės pėr shqiptarėt dhe Lėvizjes Besa
Kėrēovėn po bėhet Bastion i Aleancės pėr shqiptarėt dhe Lėvizjes BesaKėrēovėa gjithmon ėshtė konsideruar si bastion i BDIis por gjat zgjedhjeve lokale mijra votues votuan pėr Aleancėn dhe nje pjes tjeter pėr Besėn.Edhe nga sondazhi i faqes sonė shihet se Aleanca dhe Besa qėndrojn shum pėrpara BDIis.Nė Bazė analizave tona Besa dhe Aleanca do tė marrin ...
Nė zvicėr lagoset me thikė njė shtetas nga maqedonia !
Nė zvicėr lagoset me thikė njė shtetas nga maqedonia !Pak pas orės 04.00 tė mėngjesit tė sė dielės, Spitali i qytetit nė Cyrih tė Zvicrės ka lajmėruar policinė se nė kėtė institucion ėshtė sjellė njė shtetas 20-vjeēar maqedonas me plagė nga thika, nė pjesėn e sipėrme tė trupit, thuhet nė njė kumtesė tė policisė zvicerane, pėrcjellė „Shtegu.co...Fotot e rastit
mbremje me borė 2 Flamuri kombėtar nė qytetin e Kėrēovės Kercove 28 nentor 2014
GRATIS SHPALLJE
Title Price Date Location
2% Kredi Oferta nga 15,000 € nė 15 milion euro
Shitet: 2% Kredi Oferta nga 15,000 € nė 15 milion euro 11.00 Euro 2016/6/7 6554 D
MDS - Selimi
Shkėmbim: MDS - Selimi 2016/4/5 6102 Malters
Financimi nė dispozicion kėtu
Shitet: Financimi nė dispozicion kėtu 50000000.00 Euro 2015/11/4 44 Ss
Temat e fundit nė forum
Vija

car insurance kredit cheap auto insurance cheap insurance auto insurance ,kredit , kredit , versicherung , auto versicherung , cembra.ch , conforama.ch, farmy.ch , ricardo.ch , coop.ch , migros.ch

Videot e reja
Mp3 tė reja

Reklama

Videot e Fundit
Mp3 Arkivi
Lojra Online
Proverba
Rezultati mė i rendėsishėm i ēdo arsimimi ėshtė njohja e vetėvetes.
E. Fisheri

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit